Створіть простір свободи, комфорту та захисту для вашої малечі. Манеж AVKO пропонує великий ігровий майданчик, міцну конструкцію та просте складання без інструментів. Ідеально підходить для дому чи саду — будь-де, де ви хочете забезпечити безпеку гри вашої дитини.
Висота: 65 см – ідеально підходить для запобігання самостійному вилізанню дітей
М’який ігровий килимок, що відповідає розмірам манежу, в комплекті
30 різнокольорових м’ячів – чудова альтернатива класичному майданчику для м’ячів
2 ручки, які допоможуть вашій дитині самостійно встати та зробити перші кроки
Посилені кути – додаткова стійкість та безпека
Міцні металеві трубки
Сітчасті стінки – дихаючі, легко миються та забезпечують видимість
Протиковзкі присоски - манеж не рухається навіть на слизькій підлозі
Безпечний вхід на блискавці – можна відкрити лише ззовні
Для дому та саду – стійкий до зовнішніх умов
Легко чиститься – матеріал ПОЛІЕСТЕР 210D Оксфорд стійкий до плям, простий у догляді.
Сумка для перенесення в комплекті – дозволяє легко зберігати та брати манеж із собою в подорожі
Сучасний дизайн – який доповнить будь-який інтер'єр.
Для дітей від 6 місяців до 3 років – безпечна гра під наглядом дорослих.
Розміри манежа: 180×200×65см
Орієнтовний час збірки 30хв.
Інструкція по збірці на українській мові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVKO |
| Вікова група | Від народження до 36-ти місяців |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип манежу | ігровий манеж |
| Колір | Сірий |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Вага манежу | 6 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Розміри матраца | |
| Довжина матраца | 200 мм |
| Ширина матраца | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴











