Парасольки ZEST 3 складання, повний автомат, серія 10 спиць
Цей дизайнерський жіночий парасольку з збільшеним розміром купола не відноситься до категорії масових товарів. Незвичайне втілення старих ідей і оригінальний дизайн сподобаються стильним, сучасним жінкам, які втомилися від перевірених часом рішень і хочуть отримати в своє розпорядження дійсно цікавий аксесуар від дощу. Зонт помітно масивніший і важче, ніж компактні міні моделі, але в даному випадку це абсолютно виправдано, адже фахівці Zest оснастили його міцним і надійним сталевим каркасом, а також великим куполом, діаметр якого в розкритому вигляді становить ні багато, ні мало 106 див. Збільшений купол дуже зручний під час тривалих сильних дощів, тому, якщо ви потребуєте красивою і довговічною захисту від сюрпризів погоди, купіть цей фірмовий парасолька. Зауважимо, що система відкриття-закриття купола парасольки —повністю автоматична. Женский зонт открывается по нажатию одной-единственной кнопки, и так же просто он закрывается. Пластиковая ручка зонта — небольшая, но достаточно удобная. Она имеет полиуретановое покрытие и потому не будет скользить в руке, обеспечивая максимально удобные условия эксплуатации.
Материал каркаса: сталь/стекловолокно. Материал купола: полиэстр. Материал ручки: пластик. Количество спиц (шт.): 10. Длина спицы (см): 58. Длина зонта (см): 28. Диаметр раскрытого купола 106 см (по концам противоположных спиц зонта)
Полный автомат - Парасольку цієї конструкції відкривається при натисканні на кнопку, закривається теж при натисканні на кнопку, а складається руками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zest |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Скловолокно, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 106 см |
| Довжина у складеному вигляді | 28 см |
| Довжина спиці | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 309 ₴




