Компактний жіночий парасольку Zest, напівавтомат, 4 складання серія ФОТО
Пропонуємо компактний жіночий парасольку, англійської компанії ZEST. Крім чудового, яскравого дизайну парасолька має масу інших переваг. Насамперед, хочемо розповісти вам про розміри цього аксесуара. Він виконаний за модної технології 4 складання .Складна конструкція забезпечує парасольці Zest відмінну компактність. У складеному вигляді його довжина складає всього 23 см і невелику вагу, всього 320 грам, він набагато зручніше стандартних моделей і без праці влазить в мініатюрні жіночі сумочки, так що власниця крихітки може запросто закинути його на саме дно сумочки і не згадувати про нього до тих пір, поки на вулиці не піде дощ. Від крапель води жінок захищає міцний поліестрова купол діаметром 96 див. Ручка моделі має ергономічну форму. Вона невелика, але покрита спеціальним складом, який запобігає ковзанню.
Напівавтомат - Парасольку цієї конструкції відкривається при натисканні на кнопку, закривається і складається руками.
Матеріал каркаса: сталь/алюміній/скловолокно. Матеріал купола: поліестр. Матеріал ручки: пластик. Кількість спиць (шт.): 8. Довжина спиці (см): 54. Довжина парасольки (см): 23. Діаметр розкритого купола (з кінців протилежних спиць парасольки) : 96 див.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zest |
| Кількість додавань | 4 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 320 г |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина у складеному вигляді | 23 см |
| Довжина спиці | 54 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155 ₴



